Vivien Leigh

Vivian Mary Hartley

9,3
6 326 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Vivien Leigh

Dlaczego nie ma jej nawet w rankingu aktorek?

medisess

Za mało głosów?

lolicza123

Vivien nie jest znana współczesnym nastolatkom.

lolicza123

Nie trzeba zwracać uwagi na tę listę, nie ma tam praktycznie żadnej klasycznej aktorki. Powinny być choćby takie jak Vivien, ale także na pewno Bette Davis ("Wszystko o Ewie", "Stara znajomość"), Ingrid Bergman ("Casablanca" czy moja ulubiona "Osławiona"), Audrey Hepburn ("Śniadanie u Tiffany'ego", "Zabawna buzia"), Olivia de Havilland (i jej siostra Joan Fontaine), Elizabeth Taylor ("Kto się boi Virginii Woolf", "Kleopatra"), Katherine Hepburn ("Filadelfijska opowieść") i wiele innych. Klasyczne kino jest po prostu magiczne, ale strasznie nie doceniane. Na liście jest oczywiście kilka dobrych aktorek (np. Meryl Streep), ale część znajduje się tam z powodu chwilowej "popularności". Smutne :(

medisess

I jak tu traktować filmweb poważnie. Takiej ikony jak Vivien Leigh nie ma w 100.

Nuno33

Dokładnie. 100 % racji. Jak widzę, że Woodley czy Lawrence są w top 100 robi mi się słabo. Ale co poradzimy, jak nic nie poradzimy. Vivien Leigh będzie legendą do końca świata i jeden dzień dłużej, a kariera tamtych przeze mnie wymienionych wytopi się jak pierwszy śnieg.

justyna_bo_33

Akurat Woodley i Lawrence nie są takie złe, ale gdy widzę w top Emmę Watson, Lily Collins, Robin Wright czy Rachel McAdams to dopiero masakra.

filmowy_laufer

Chyba potrzeba 4000 oddanych głosów, aby wejść do rankingu. Vivien ma dopiero 2200, a ponieważ jest (prawie) nieznana współczesnym nastolatkom (które chyba oddają najwięcej głosów na Filmwebie) to zapewne nigdy nie zgromadzi magicznych 4000! Jaka szkoda!

medisess

Żeby znaleźć się w rankingu filmwebu, potrzebne jest co najmniej 100 głosów (na aktorke i film), przy 10 różnych rolach. Z ciekawości sprawdziłem i Vivien ten wymóg spełnia w 7 filmach.
Troche to bez sensu dla aktorów, którzy przedwcześnie zginęli, albo po prostu mało grali.
Fani Leigh mogliby się zmobilizować i ocenić jej 3 filmy, te przed "Przeminęło z wiatrem"

medisess

By dostać się do rankingu aktorek Vivien brakuje obecnie 48 głosów w filmie zaułek świętego marcina oraz 63 głosy w filmie 21 dni.


Niby nic ważnego, ale byłoby miło gdyby aktorka w końcu wskoczyła do top100 (może wtedy więcej osób obejrzy filmy w których grała).



Z tego co mi wiadomo każdy z tych filmów musi mieć minimum 100 głosów na aktorkę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones