Vivien Leigh

Vivian Mary Hartley

9,3
6 346 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Vivien Leigh

26 sierpnia razem z dwu tygodnikiem ,,Tina" będzie można kupić za 10 zł film ,,Anna Karenina" z Vivien!!

marjorie

Jesteś ABSOLUTNIE pewna?? Matko polko, to wspaniale, właśnie wczoraj się zastanawiałam jak go zdobyć, a tu masz ci los!!:D

DizzyMissLizzy

Na 100000% właśnie widziałam wczoraj reklamę w tej gazecie, bo mama kupiła to zobaczyłam. Myślałam, że zawału dostanę!!!

marjorie

Na pewno wersja z 1948? Bo u mnie nikt tego nie kupuję, więc nie mam jak sprawdzić. Po prostu nie mogę uwierzyć, chyba rzadko dodają takie stare filmy?.. However, baaaaardzo się cieszę, bo ost nawet zaczęłam czytać tą książkę. Ma się ten 9 zmysł:)

DizzyMissLizzy

Za dwa tygodnie rozpocznie się wydawanie w Tinie płyt DVD ze starymi filmami. Właśnie za 2 tygodnie będzie film z MM, a za 4 z Elizabeth Taylor, no i za 6 z VIVIEN!!!

marjorie

no to gites-majonez, dzięki, że o tym napisałaś, bo bym żyłą w nieświadomości, a taka okazja mogłaby się już nie powtórzyć

marjorie

ALLLLLELLLLLUJA! ale czad, Jezu jesteś wielka że dałaś cynk, super!

marjorie

ja tez dziękuję za info!
fajnie, że w Tinie dodali ten film, bo na tv nie można liczyć, oby więcej takich niespodzianek!

Seiya

z tiną już raczej nie kupisz starych filmów, ponieważ za kolejne 2 tygodnie będzie sprzedawana kolekcja polskich lektur, a nie kolekcja klasyków amerykańskich. Dużo to się nie wysilili - tylko 3 płyty ;(

marjorie

Mam, kupiłam:) obejrzałam na razie 1 pięć min, ale oprócz Viv, która fizycznie jest stworzona do grania Anny, to reszta obsady nie zachwyca, delikatnie mówiąc..;/

marjorie

Wg mnie obsada jest bardzo dobra, a jedyną osobą która denerwuje mnie w tym filmie jest beznadziejny Kieron Moore.

charlize13

No tak, Moore się nie popisał. Richardson zagrał wspaniale, takiego sobie Karenina wyobrażałam po przeczytaniu książki. Pierwszy raz oglądałam ten film pół roku temu i od razu mi się spodobał, aczkolwiek nie należy do tych lepszych filmów. Niestety.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones