PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30980}
7,3 1 198
ocen
7,3 10 1 1198
Anna Karenina
powrót do forum filmu Anna Karenina

Warto jedynie dla Vivien. Szkoda jej jednak do tego gniota.

użytkownik usunięty
bardotek69

Jak możesz tak mówić ! Vivien dostała rolę w wieku 35 lat, rolę o którą ubiegały się wszystkie młode aktoreczki. O gustach się nie dyskutuje, ale dla mnie film jest jedną z najlepszych ekranizacji książki i nie mam tu na myśli Leigh, ale to że film doskonale oddaje klimat imperialnej Rosji.

Sa gusta i gusciki i mimo ze uwielbiam Vivien i uwazam ze jej kreacja w PZW oraz PW czy LH to jedne z najwspanialszych kreacji filmowych W OGOLE to tym bardziej jestem zawiedziony tym filmem i tym, ze nawet tak wspaniala aktorka mu nie pomogla. Jak widac wyglosilem swoja opinie ponad 2,5 roku temu a wiec niewiele pamietam, ale skoro tak napisalem to nawet nie zamierzam filmu zobaczyc ponownie by sie przekonac czy cos sie w tej kwestii zmienilo i czy np. teraz mi sie spodoba. Duzo bardziej natomiast podobala mi sie wersja z Keira Knightley, a ponoc ta z Sophie Marceau jest najlepsza. Nie zmienia to jednak faktu ponad w.w. ekranizacje przekladam sama ksiazke, ktora jest naprawde swietna lektura. Polecam!

użytkownik usunięty
bardotek69

Racja film nie powalał. Spodziewałam sie czegoś lepszego.
Vivien jest rzeczywiście najasniejszym punktem filmu.

Zmarnowany potencjal. Jak majac tak wspaniala aktorke jaVivien Leigh i takie dzielo do scenariusza mozna bylo nagrac taki gniot?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones