PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=121323}

Złodziej z Bagdadu

The Thief of Bagdad
6,9 589
ocen
6,9 10 1 589
7,2 5
ocen krytyków
Złodziej z Bagdadu
powrót do forum filmu Złodziej z Bagdadu

Taki sobie

ocenił(a) film na 5

Moze i klasyk, moze i nie nalezy patrzec przez pryzmat czasu, ale wydaje sie strasznie naiwny i glupi. 6/10

Zandarm

Porządny kawałek klasycznego kina dekady WWII, obok Obywatela Caine'- 8/10.

ocenił(a) film na 5
sosna777

Stawiasz "Obywatela Cain'e" obok takiej szmiry ? Coz.......

Zandarm

Szmiry??
Kurde balans, ten film to arcydzielo! Muzyka staje w szeregu obok 'Zakletej w Sokola', scenariusz swietny, montaz jak na 40 rok jest genialny - tak samo jak i efekty. Pierwszy raz ogladalam jak mialam jakies 5 lat i mnie zachwycil. Teraz mam sporo wiecej i ciagle mnie zachwyca...

gwell

Mnie film strasznie śmieszył, chciałem przełączyć kanał z powodu rażacej archaiczności ale powstrzymałem się. Miał w sobie coś wdzięcznego, coś sprawilo, że obejrzałem go do końca. A pozniej okazalo sie, jak sprawdzilem, że to film oskarowy. I do tego jaki stary! Jak na te lata to naprawde super efekty specjalne, no i super oddanie ducha baśni, którą pamiętam z jakiejs ksiazki z dziecinstwa:)

roivas

Tak wlasnie, zgadzam sie :)
Doskonale oddaje ducha basni :)

ocenił(a) film na 10
gwell

No niestety, ja się kłócić nie będę z kimś kto nie ma pojęcia o filmach:) Powiem tylko: ŻAL MI WAS DZIECIACZKI

darek_mirek

Nie za bardzo rozumiem? (so3 aka gwell)
Konkret jakiś?

Zandarm

Aha szmira ponieważ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones