PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31139}

Statek szaleńców

Ship of Fools
7,5 910
ocen
7,5 10 1 910
Statek szaleńców
powrót do forum filmu Statek szaleńców

Czy ktoś dysponuje polskimi napisami do tego filmu?? Bardzo chciałabym go zobaczyć, ale niestety moja znajomość angielskiego nie jest aż tak zaawansowana, żeby obejrzeć film w angielskim oryginale, bez tłumaczenia;P
I przy okazji: czy ktoś wie gdzie można obejrzeć resztę filmów z Vivien Leigh???

lena_777

A napisów dalej nie ma ;( bo też chciałem obejrzeć...

lena_777

Po raz drugi widzę emisję na Filmbox Arthouse (PL napisy wyłącznie na tym kanale).
Znalazłem również wersję z lektorem: https :// zaq2. pl/video/kityt (usunąć 3 spacje)

ocenił(a) film na 7
sic_Butcher

Jest rok 2020 i znów emisja w FilmBox Arthouse. Z napisami. Zatem może po prostu śledzić na bieżąco zapowiedzi tego kanału?

ocenił(a) film na 7
sic_Butcher

Najbliższe cztery emisje w FilmBox Arthouse w wersji angielskiej z polskimi napisami:
15. September 2020 (wt.) godz. 18:00, 18. September 2020 (piąt.) godz. 17:00, 21. September 2020 (pon.) godz. 03:20, 28. September 2020 (pon.) godz. 12:25.

Film_Polski

Proszę zauważyć że to nie ja poszukiwałem tego filmu, a użytkowniczka lena_777 i wszystkie wiadomości powinny być adresowane do niej. Prawdopodobnie nie dostaje powiadomień o tym, ponieważ podpinane są do mojego postu.

ocenił(a) film na 7
lena_777

Why don't you have a look at my reply to sir_Butcher's message?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones